BAYER ENERJİ ELEKTRİK İNŞAAT TAAH. VE TİC. A.Ş.

Bayer İnşaat, tecrübe sahibi kurucularının yol göstericiliğinde, saygın projelere imza atmaktadır.

Devam Eden Projeler

Acıbadem Konakları
Acıbadem Konakları, 12.800 m2 alan içinde %70’i yeşil alan olacak şekilde, bulunduğu lokasyona özgün 5 katlı mimarisiyle butik site konseptinde tasarlandı. Toplam 10 blok, 345 daire ve 6 mağazadan oluşan projede özenli tasarımlar ve konforlu yaşam alanları sunuluyor. Sınırlı sayıda yapılacak 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 3+1 bahçe dublex, 3+1 çatı dublex ve 4+1 çatı dublex’ten oluşan farklı daire tipleri 50 m2’den 250 m2’ye kadar seçenekleri ile her ihtiyaca cevap verecek özelliğe sahip.

Geniş peyzaj alanları, basketbol sahası, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ile fark yaratacak projede kapalı otopark alanlarında her bağımsız bölüme bir araç için park alanları bulunuyor. Sosyal tesis alanları içinde; spor kompleksi, kapalı yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı yer alıyor.

BUEM Villas
Bodrum’da gün batımının yeni adresi ve büyüleyici bir mekan olarak tanınan BUEM Villas, konut projesi ile beğenileri toplamayı hedefliyor. Proje 11 villa ve 20 rezidans olarak planlanmış ve kısa sürede yeni sahiplerine kavuşmak için çalışmalar başlatılmıştır.