DAF Enerji Yönetimi, DAF Smart ile Hizmet Kalitesini Zirveye Çıkardı

Merkezi ısınma sistemine sahip yapılarda; sistemle ilgili keşif, kurulum, devreye alma, teknik servis, yıllık bakım ve dijital sayaç okuma ve gider paylaşım hizmetleri sunan  DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji A.Ş, uzman mühendisleri, hayatı kolaylaştıran DAF Smart yazılımını geliştirdi.
DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji A.Ş, bünyesindeki makine ve yazılım mühendisleriyle birlikte toplam 32 kişilik hizmet kadrosuna sahip. Bu geniş, uzman kadro DAF Enerji'nin uygulama yaptığı 150.000'in üzerindeki konutta ısı gider paylaşım sistemi uyguladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ölçüm şirketi ve bölgesel ısı dağıtım ve satış şirketi olan Yönetim Sistemleri ve Enerji A.Ş, günümüzde 500.000'den fazla konutta dijital sayaç okuma ve gider paylaşım hizmeti, 35.000'in üzerindeki konutta ısı istasyonu hizmete alma, yıllık bakım ve teknik servis hizmetleri veriyor.
DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji A.Ş, Enerji Yönetim Sistemi uzmanı olarak geliştirdiği Daf Smart uygulaması ile merkezi ısınma sistemi kullanıcıları, dairelerinin ısınma sarfiyatını dilediği anda şifreleri ile girebileceği çevrimiçi platform üzerinden görebilmekte, farklı dönemlere ait tüketimlerini karşılaştırarak inceleyebilmektedir.
Merkezi ısıtma sistemi kullanıcılarının enerji faturalarını yönetebilmelerine olanak tanıyan Daf Smart ile şirketin sunduğu hizmet kalitesi zirveye taşınıyor.