Hakkımızda

2020 yılı sonunda enerji yönetimi, inşaat, hizmet, ambalaj, konaklama, restoran işletmeciliği, dış ticaret ve yazılım sektörlerinde başarılı bir geçmişe sahip şirketlerini tek çatı altında toplayan TUBA Grup, bu birlikteliğin getirdiği sinerji ile kuruluşlarının sürdürülebilirliğini güçlendirmiştir.

TUBA Grup Yönetimi, çatısı altındaki şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bu şirketlerin yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim süreçlerini toplu bir bünye içerisinde değerlendirmek, ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini artırmak, böylece bu şirketlerin sağlıklı şekilde ve ekonominin gereklerine uygun olarak gelişmelerini ve devamlılıklarını teminat altına almayı amaçlamıştır.

Grup, üretim sektöründe ihracat ölçeğini büyütmeye devam ederken, yurtdışı pazarında da yeni yatırım araştırmalarına ve çalışmalarına devam etmektedir. Genç ve dinamik kadrosu ile yazılım ve enerji yönetimi alanında Ar-Ge çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmekte, bilgi teknolojileri kullanıma destek sağlayacak projeleri ile global pazarda daha güçlü adımlarla ilerlemektedir.