Tuba Grup Turizm Alanına Buem Otel ile “Şık” Bir Adım Attı

İnşaat, enerji, dış ticaret, bilişim, ambalaj endüstrisi gibi birçok alanda faaliyet gösteren Tuba Grup, İstanbul’un en seçkin yerleşimi olan Koşuyolu’nda BUEM Otel ile turizm sektörüne ilk adımını attı. 01.02.2022 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayan Buem Hotel, Avrasya Tüneli, İstanbul’un önde gelen sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, park ve yürüyüş parkurlarına yakınlığının sağladığı olanaklar ile sakin ve huzurlu bir atmosferi birlikte sunuyor.
Standart otel odalarının yanı sıra teraslı, bahçeli ya da suite oda tarzlarında toplam 59 odası bulunan Buem Hotel’in ferah ve modern tarzda dizayn edilmiş odalarında özel kanallara sahip akıllı sistem televizyonları, Nespresso kahve makineleri, banyolarında doğa dostu ithal kozmetik ürünler bulunuyor. 
Misafirlerinin her noktada konforunu düşünen Buem Hotel; açık ve kapalı otoparkı, kapalı spor alanı, özel lezzetler sunan mutfağı ile “kalite” algısında çıtayı yükseltiyor.
Tüm detayları ile çevre dostu kimliğinden taviz vermeyen tesiste var olan Elektrikli Araç Şarj Dolum İstasyonu da diğer otellerden kendisini ayrıştırıyor. Bölgenin kurumsal ve medikal anlamda cazibe merkezi olması sebebiyle birçok güçlü firma ile anlaşmalar yapan Buem Hotel Koşuyolu, internet üzerinden de yabancı misafirlerini kabul ediyor.